Slevy

Příjmáme platby

platitipti
platitipti platitipti platitipti platitipti platitipti platitipti platitipti

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


DOPRAVA A PLATBA

Dodací lhůta

Dodací lhůta zásilky se liší podle způsobu platby. Zpravidla však zásilky expedujeme následující pracovní den po přijetí objednávky, pokud je placena na dobírku nebo některou z online platebních metod. V případě platby bankovním převodem je expedována další pracovní den po přijetí platby. Všichni naši dopravci jsou schopni do dalšího pracovního dne zásilku doručit.

Platba

Jako naši zákaznící si můžete vybrat z několika způsobů platby:

1. Platba při převzetí zásilky Za nákup pohodlně zaplatíte přímo dopravci na vámi uvedené adrese při převzetí zásilky. V takovém případě vám bude k nákupu připočítáno tzv. doběrečné v hodnotě 30,- Kč.

2. Platební kartou online Platit online mohou pouze ty platební karty, které to mají povolené. Dnes je to již však zcela standardní. Přenos je šifrovaný a bezpečný. Akceptujeme platební karty VISA Classic, VISA Electron, V Pay, MasterCard Standard, MasterCard Electronic, Maestro. Detailní popis, jak zaplatit kartou, najdete při dokončování objednávky. Jedná se o jeden z nejrychlejších způsobů platby.

3. Platba bankovním převodem Platba bankovním převodem je klasická platba přes internetové bankovnictví. Jakmile zvolíte banku, jejímž prostřednictvím peníze odešlete, systém vás přesměruje na internetové bankovnictví dané banky. Tento způsob trvá 1–3 dny.

4. Bitcoin Jde o rychlou platbu prostřednictvím kryptoměny. Pokud zvolíte tento způsob budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu. V případě vrácení zboží vám bude vyplacena částka uvedená na faktuře v českých korunách. Není možné vrátit peníze v kryptoměně.

Doprava

Můžete si vybrat z několika způsobů, jak vám nákup dopravit:

1. Geis Parcel CZ s.r.o. Geis Parcel CZ s.r.o. doručuje přímo k vám domů. O konkrétním čase vás předem informuje. Pokud byste nebyli zastiženi, doručí ji následující pracovní den. Poštovné této přepravní společnosti činí 99,- Kč s DPH, v případě dobírky přičítáme 30,- Kč s DPH. Cena dopravy objednávky na Slovensko je účtována cenou 200,- Kč s DPH. Stav svojí zásilky můžete sledovat na internetových stránkách https://www.geis-group.cz/cs/sledovani-zasilky.

2. Geis Point Geis Point je vhodný pro ty zákazníky, kteří nemohou čekat na dopravce doma. Je to síť více než 500 výdejních míst v České republice a na Slovensku. Výdejní místa Geis Point jsou umístěna v dobře dostupných lokalitách s dobrou otevírací dobou včetně víkendů. Svoji zásilku si můžete vyzvednout kdykoliv se vám to hodí. Cena za dopravu do Geis Pointu činí 79,- Kč s DPH, v případě dobírky přičítáme 30,- Kč s DPH.

3. Česká pošta Česká pošta doručí zásilku přímo do vašich rukou, pokud však nebudete zastiženi, dopravce vám vloží do schránky informační letáček o uložení zboží na nejbližší pobočce. Tam je nákup uložen po dobu 7 dní, během kterých byste ho měli vyzvednout. Po domluvě s přepravcem lze tuto dobu prodloužit až na 15 dní. Poštovné České pošty činí 189,- Kč s DPH, v případě dobírky přičítáme 30,- Kč s DPH. Pokud znáte číslo své zásilky, můžete ji sledovat na internetových stránkách www.postaonline.cz/trackandtrace/ nebo pomocí mobilní aplikace Pošta Online.

4. Zásilkovna Zásilkovna umožňuje další možnost dopravy Vámi objednaného zboží. V eshopu si vyberete nejvhodnější (nejbližší) pobočku Zásilkovny, kde si objednané zboží budete moci vyzvednout dle otevírací doby uvedené pobočky. Svoji zásilku si můžete vyzvednout kdykoliv se vám to hodí. Cena za dopravu do pobočky Zásilkovny činí 79,- Kč s DPH, v případě dobírky přičítáme 30,- Kč s DPH. Vždy však vyčkejte na informační SMS, že je zde balíček připraven k převzetí.

5. Osobní převzetí Zásilku si můžete převzít na naši prodejně v Litomyšli (Sokolovská 1) ZDARMA. Zboží zde můžete pouze vyzvednout - je nutné zaplatit objednávku online při vytváření. Vždy však vyčkejte na informační e-mail nebo SMS, že je zde zboží na osobní převzetí připraveno.

V případě nákupu v hodnotě nad 999,- Kč doprava ZDARMA v rámci ČR! Neplatí však na doběrečné! Doprava zdarma se započítává z celkové částky po zohlednění všech slevových kuponů a akcí. Zásilka je vždy balena tak, aby nedošlo během přepravy k jejímu poškození. V případě doručení poškozené zásilky, balík nepřebírejte.